sarbatori fericite

Moderators: camel, moderators

sarbatori fericite

Postby shakalu » Wed Nov 26, 2003 5:52 pm

cel mai probabil pentru urmatoarea perioada de timp (2-3 luni ) am sa fiu cam indisponibil....asa ca nu pot decat sa va doresc sarbatori fericite de pe acum si tot ce va doriti in noul an sa se intample ! ...si mai ales multa sanatate la copii.
shakalu

Postby nemobo » Wed Nov 26, 2003 7:55 pm

sarbatori fericite si tie, sanatate si sa-i mearga bine lui Radu, sa evolueze. La multi ani!
nemobo

prea devreme

Postby viorex » Wed Nov 26, 2003 10:35 pm

cam devreme pentru urarile de sfarsit de an si totusi...

daca asta e situatia imi pare tare rau sa nu mai tinem legatura atata vreme !

iar daca privesc spre viitorul apropiat, fara sa dramatizez deloc, spre deosebire de alte dati, pt. mine sarbatorile astea vor purta amprenta framantarilor din ultimul timp si vor fi un prilej de meditatie pentru ceea ce avem de facut in continuare.

atunci sa transmit si eu urarile mele, ca sarbatorile sa vina intr-adevar cu multa fericire pentru noi toti, iar copiii nostri sa aiba parte de o minune si sa fie ca toti ceilalti !

si la multi ani :D
viorex

dana

Postby dana » Thu Nov 27, 2003 9:19 am

Daca este asa, iti urez sarbatori fericite cu multe progrese din partea lui Radu si Noul An sa va gaseasca intr-o stare sufleteasca ffff buna!

Si nu uita, nu exista boala ci bolnav,citeam zilele trecute un articol intr-un ziar in care un medic definea schizofrenia nu ca pe o boala ci ca pe un destin. Asa ca indiferent cat ne-am agita noi tot ce vrea Dumnezeu va fi. Oricum multa incredere si speranta, Iisus Hristos l-a inviat pe Lazar dintre morti!!!!!!

La multi ani!
dana

Postby carmen » Thu Nov 27, 2003 10:00 am

M-ai luat prin surprindere ..........Imi pare rau ca "te faci nevazut o vreme"......Am senzatia unei despartiri.....Sper sa fie de bine indiferent care este motivul absentei tale......Iti doresc numai sanatate tie si alor tai pentru ca restul vine de la sine.........
carmen

Postby casandra » Fri Nov 28, 2003 8:43 pm

La multi ani si multa sanatate
casandra

Return to FELICITARI