Consilierea parintilor ce au copii cu autism

Moderators: camel, moderators

Consilierea parintilor ce au copii cu autism

Postby remus_ku » Fri Mar 27, 2009 12:15 am

Buna seara! Sunt student in anul 3 la Asistenta sociala Iasi si ma straduiesc de ceva vreme sa adun material pentru licenta mea intitulata "Consilierea parintilor ce au copii cu autism" dar nu gasesc ce am nevoie. Sunt foarte dezamagit de faptul ca nici bibliotecile nu au material despre consiliarea acestor parinti si sper ca aici cineva sa imi dea o mana de ajutor. Orice informatie imi este de real folos: site-uri, carti, reviste, programe de consiliere. Va multumesc anticipat.
remus_ku

Postby somalezu » Fri Mar 27, 2009 8:06 pm

Ti-am dat un PM .. anunta-ma aici daca nu il primesti.
Cosmin
somalezu

nu am primit

Postby remus_ku » Thu May 07, 2009 12:33 pm

nu am primit PM
remus_ku

Postby somalezu » Thu May 07, 2009 12:39 pm

Ba l-ai primit .. ca mi-ai si raspuns la el acum cateva saptamani :-) (mesajul prin care te instiintam ca ti-am trimis un PM e destul de vechi). PM-urile sunt mesajele directe, private, pe care le primesti in sectiunea pe care o poti accesa prin link-ul de sus (probabil se cheama acum You have no new messages, e intre Profile si Log out .. in caz ca esti logat deja pe forum).
Daca mai ai nevoie de ceva ajutor, scrie-mi pe adresa mea de email cosmin punct oprea @ gmail punct com (fara spuatii si cu . in loc de cuvantul punct).
somalezu

SCUZE

Postby remus_ku » Thu May 07, 2009 12:45 pm

Da, ai dreptate, dar pe acolo nu am gasit in romana.
remus_ku

Return to CARTI, FILME AUTISM