Centre ABA Constanta ?

Moderators: camel, moderators

Postby camistu » Sun Oct 25, 2009 5:17 pm

foarte bine ai facut cata. sa stii ca in urma asestor sesizari la centru s-au petrecut numai lucruri bune si in folosul copiilor . s-au instalat camere de luat vederi(parintii pot sa vada ce se intampla cu copii lor),atitudinea lor s-a schimbat la fel si interesul lor.
detin monopolul in constanta asa ca pana la aparitia concurentei cand lucrurile se vor cerne de la sine e bine de stiut ca cineva acolo sus ii vede :)
camistu

terapie si logopedie pentru copii

Postby adina.cozma » Thu Jul 17, 2014 10:19 am

TERAPIA SI LOGOPEDIA POT FI DISTRACTIVE!
Daca aveti un copil ce are dificultati de exprimare, comunicare sau limbaj, nu ezitati – terapia logopedica trebuie sa inceapa imediat!
Avand o experienta de 12 ani in domeniul educational si logopedic a copiilor (atat a celor copii cu nevoi speciale cat si a copiilor in normalitate), realizez si aplic programe de recuperare educationala, personalizate si adaptate fiecarui copil in parte, tinand cont de nevoile educationale ale acestuia.
Depistez si corectez precoce tulburarile de limbaj manifestate la copii inca din timpul gradinitei.
Depistez si corectez precoce, folosind metoda Meixner, dislalia, dislexia, dislexo-disgrafia!
Aplic terapia ABA copiilor diagnosticati cu autism.
Ma puteti contacta, pentru mai multe detalii, la adresa de mail: adina.cozma@yahoo.com precum si pe pagina de facebook: Terapie-Logopedie Constanta
adina.cozma

Re: Centre ABA Constanta ?

Postby mamade2 » Sun Jul 19, 2015 8:34 pm

Bună seara.

Ma poate informa cineva daca s-a deschis vreun centru ABA in Constanta, unde sa putem merge cu toata increderea ca se lucreaza corect si in interesul copilului?

Va multumesc.
mamade2

Previous

Return to INTREBARI FRECVENTE(ABA)