MEDICI NUTRITIONISTI

Moderators: camel, jumbo, shakalu, dora, Milena, dominique, moderators

MEDICI NUTRITIONISTI

Postby monica1968 » Thu Oct 20, 2011 3:36 pm

DACA CUNOASTE CINEVA UN MEDIC BUN NUTRITIONIST DIN BUCURESTI SAU DIETETICIAN CARE STIE SA CITEASCA O SERIE DE ANALIZE DE SINGE, URINA SALIVA FACUTE PT UN COPIL CU TSA IL ROG SA POSTEZE NUMELE .

ORICE ALTA SUGESTIE ESTE BINEVENITA
monica1968

Postby cip69 » Tue Oct 25, 2011 2:13 pm

buna ziua monica, suntem parintii unui baietel de 4 ani si 2 luni ,diagnosticat cu TSA , facem terapie ABA de la 2 ani si 3 luni ;
noi am inceput terapia imediat dupa diagnosticare , a inceput sa dea rezultate foarte repede si ne-a fost teama sa incercam ceva si pe partea medicala , tocmai pentru faptul ca investigatii medicale ca lumea nu ni s-a parut ca fac medicii la care am fost .
in momentul asta as face si treaba asta , as vrea sa luam legatura cu tine , sa ne sfatuiesti in cateva probleme.
multumesc mult
iti las o adresa de mail poate ne auzim
elena_lamiita@yahoo.com
cip69

Postby monica1968 » Tue Nov 01, 2011 4:10 pm

cip69 wrote:buna ziua monica, suntem parintii unui baietel de 4 ani si 2 luni ,diagnosticat cu TSA , facem terapie ABA de la 2 ani si 3 luni ;
noi am inceput terapia imediat dupa diagnosticare , a inceput sa dea rezultate foarte repede si ne-a fost teama sa incercam ceva si pe partea medicala , tocmai pentru faptul ca investigatii medicale ca lumea nu ni s-a parut ca fac medicii la care am fost .
in momentul asta as face si treaba asta , as vrea sa luam legatura cu tine , sa ne sfatuiesti in cateva probleme.
multumesc mult
iti las o adresa de mail poate ne auzim
elena_lamiita@yahoo.com

astept vesti de la tine, eu ti-am scris deja un mail
monica1968

Postby zenobia » Wed Nov 02, 2011 5:45 pm

Stiu ca dr Gina Palicari este un bun nutritionist, pe langa faptul ca este un pediatru de exceptie. NU stiu exact numele clinicii la care lucreaza, dar poate fi gasita pe net.
zenobia

Postby monica1968 » Thu Nov 03, 2011 8:42 am

zenobia wrote:Stiu ca dr Gina Palicari este un bun nutritionist, pe langa faptul ca este un pediatru de exceptie. NU stiu exact numele clinicii la care lucreaza, dar poate fi gasita pe net.

va multumesc
monica1968

Return to ALIMENTATIE, DIETE